Detektor kovu Fisher CZ3D Quicksilver

Nové

Detektor Fisher CZ-3D Quicksilver je vrcholem celé série CZ od Fishera. Jako jediný detektor od Fishera využívá dvě frekvence (5kHz a 15kHz)

Více informací

2 ks

27 990,00 Kč

Více informací

Detektor kovů Fisher CZ-3D Quicksilver


K detektoru nyní dostanete ZDARMA Camo zapalovač, US krumpáček a kryt sondy 20cm.

Detektor kovů Fisher CZ-3D Quicksilver:

byl zkonstruován pro lov starých mincí. Detektor má výjmečný dosah, srovnatelný pouze s několika detektory na trhu. Jako jediný detektor od Fishera v současné nabídce používá Fourier - Domain signální analýzu a také dvě pracovní frekvence (5kHz a 15kHz). Celá konstrukce detektoru je shrnutím všech výjmečných vlastností analogů od Fishera. Pokud jste fanda analogových mašinek ozdobených tónovou identifikací, máte možnost si prohlédnout nejlepší detektor na trhu.

VIZUÁLNÍ I.D. METR: Přehledný identifikátor /I.D. metr/ je rozdělen na 8 segmentů-kategorií: železo, aluminium, 2 typy zátek, niklové mince, zinkové mince a mince stříbrné, měděné a slitinové. Když výkonný, 2-frekvenční "Fourier Domain" klasifikační obvod dokončí analýzu, ručička metru se uzamkne v odpovídajícím políčku dané kategorie. Žádné složité programování.

4-TÓNOVÁ ZVUKOVÁ I.D.: Nízký tón znamená železo, střední nižší tón oznamuje možnost různých zátek, alobalu, bronzu, ale také zlatých předmětů (mincí, prstenů a náušnic). Střední vyšší tón je obvykle pro starší slitinové mince a vysoký tón signalizuje pravděpodobnost mince z ryzích kovů. Zvuk telefonu nám navíc naznačuje, že předmět pod cívkou je velkých rozměrů a/nebo velice mělko pod povrchem.

"FOURIER DOMAIN" SIGNÁLNÍ ANALÝZA: Tento patentovaný signálně-analytický systém dokáže identifikovat hlubší předměty i ve vysoce mineralizované půdě. Dva VLF (velmi nízká frekvence-5kHz a 15kHz) půdně kompenzační signály jsou vysílány do země a nabízejí tak obvodům 2 signály namísto jednoho, jako je to u jiných detektorů. Tyto signály jsou pak analyzovány, porovnávány a identifikovány.

MĚŘENÍ HLOUBKY, ZAMĚŘOVÁNÍ / PINPOINTING: Jednoduše stiskněte tlačítko a intenzita/výška tónu jakož i ručička metru začnou stoupat v okamžiku, kdy se přibližujete k hledanému předmětu - svého maxima dosáhnou přesně nad ním. Ručička metru přitom ukazuje hloubku v palcích (1" = 2,54 cm). Stěží si představit jednodušší zaměřování.

FUNKCE NA HLEDÁNÍ VE SLANÉM PROSTŘEDÍ: Slaný písek/prostředí není žádným vážnějším problémem pro CZ. Pouze přepnete kontrolu, odladíte vliv půdy (GROUND) a můžete začít.

ROZLIŠOVACÍ SCHOPNOST: Modely CZ dokáží odlišit nejenom niklové mince od kovového odpadu, ale i jednotlivé typy zátek, fólie a mince zinkové. Žádný komplikovaný "NOTCH" systém není potřeba.

MANUÁLNÍ NASTAVENÍ MINERÁLNÍ VODIVOSTI PŮDY: Držte cívku nad zemí a stiskněte tlačítko "Pinpoint". Potom cívku položte na zem a nastavte kontrolu "GROUND" těsně nad úroveň obdrženého tónu. Žádné další přepínače či složité manipulace - odladění vlivu půdy je hotovo.

Funkce:

 • VIZUÁLNÍ IDENTIFIKÁTOR - I.D. METR
 • 4-TÓNOVÝ ZVUKOVÝ I.D. + INDIKÁTOR VELKÝCH POVRCHOVÝCH PŘEDMĚTŮ
 • DVOUFREKVENČNÍ "FOURIER DOMAIN" ANALYZAČNÍ SYSTÉM (5 Khz + 15 Khz)
 • VESTAVĚNÝ REPRODUKTOR
 • JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ BEZ SLOŽITÉHO PROGRAMOVÁNÍ
 • MANUÁLNÍ NASTAVENÍ "GROUND" PRO OPTIMÁLNÍ ODLADĚNÍ VLIVU PŮDY
 • MOŽNOST PŘIPEVNĚNÍ OVLÁDACÍHO PANELU K OPASKU
 • FUNKCE PRO HLEDÁNÍ VE VLHKÉM / SLANÉM PÍSKU + ALL METAL AUTOTUNE FUNKCE
 • EXTRÉMNÍ DOSAH, ZESILOVAČ HLUBOKÝCH SIGNÁLŮ
 • TICHÝ PROVOZ, VLF- SLOW MOTION DISKRIMINACE
 • BEZPOHYBOVÉ ZAMĚŘOVÁNÍ / PINPOINTING + MĚŘENÍ HLOUBKY
 • 8 PALCOVÁ (20 cm) VODOTĚSNÁ "SPIDER" SONDA
 • 3-DÍLNÁ TELESKOPICKÁ KONSTRUKCE S VESTAVĚNÝM STOJANEM
 • VÁHA: 1,7 Kg
 • DOBA PROVOZU (2) 9 V MONOČLÁNKŮ JE 20 HODIN. KONTROLA STAVU BATERIÍ
 • ZÁRUKA 2 + 3 ROKY

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Detektor kovu Fisher CZ3D Quicksilver

Detektor kovu Fisher CZ3D Quicksilver

Detektor Fisher CZ-3D Quicksilver je vrcholem celé série CZ od Fishera. Jako jediný detektor od Fishera využívá dvě frekvence (5kHz a 15kHz)

Napsat recenzi