Detektor kovu Minelab Go Find 40 AKCE!

Nové

Go Find 40 je střední z  nejnovější řady přístrojů určených pro začínající  hledače od Minelabu.

Více informací

4 990,00 Kč

Více informací

Nový detektor kovů Minelab Go Find 40 je určený pro začínající a mírně pokročilé hledače. Disponuje řadou pokročilých funkcí a skvělou citlivostí a dosahem. Na rozdíl od Go Fin 20 je 40tka již osazená větší 10" sondou. Detektor je velice lehký a skvěle vyvážený. Navíc ale také extrémně skladný umožňující okamžité složení a rozložení během několika vteřin. Hledací sonda je vodotěsná, detektor tak můžete používat jak ve vnitrozemí tak při brodění na plážích.

Detektor zapnete a můžete okamžitě začít hledat. Veškeré ovládání je intuitivní a velice jednoduché pomocí dotykových tlačítek.

Délka jde nastavit tak aby vyhovovala každému hledači. Posuv se dá nastavit doslova milimetr po milimetru. Napájení přístroje je vyřešeno 4 tužkovými bateriemi v rukojeti přístroje.

Propojení s chytrým mobilním telefonem

Pomocí mobilní aplikace můžete svůj detektor Go Find 40 propojit s Vaším chytrým telefonem. Pro Detektor Go Find 40 je vyvinutá "Free" aplikace, která ještě umocní Váš skvělý pocit s hledáním s tímto detektorem.

Každý může najít svůj poklad

Ať už hledáte mince nebo šperky identifikace Go Findu Vám pomůže se přesně rozhodovat které cíle kopat. Pomocí audio odpovědi, kdy hluboké tóny označují feromagnetické kovy (železo) a vysoké tóny předměty z “barevných” kovů. Na LCD se pak vždy navíc rozbliká příslušná kategorie do které předmět pod cívkou spadá. Oproti Go-Find 20 má 40tka bohatší menu a také identifikaci pomocí LED. Ve výběve jsou pak 3 pracovní programy.

Klíčové vlastnosti

  • Detektor kovů Go Find 40 zvládne úplně každý a to i pokud nemá vůbec žádnou zkušenosti s hledáním pomocí detektorů kovů
  • Je velice lehký a extrémně skladný
  • Má vodotěsnou cívku a zvládá i hledání na slaných plážích.

Recenze

No customer comments for the moment.

Napsat recenzi

Detektor kovu Minelab Go Find 40 AKCE!

Detektor kovu Minelab Go Find 40 AKCE!

Go Find 40 je střední z  nejnovější řady přístrojů určených pro začínající  hledače od Minelabu.

Napsat recenzi