Detektor kovů LP ZERO II. 30 WS

New product

Nová verze nejoblíbenějšího detektoru s bezdrátovými sluchátky na nové konstrukci  za úžasnou  cenu.

Více informací

1 Položka

Skladem na prodejně

9 990,00 Kč s DPH

Více informací

Nová verze detektoru kovu na nové teleskopické tyči s bezdrátovými sluchátky.

Detektor kovů LP ZERO 30 je určitě tím NEJHLUBŠÍM a  nejlepším na trhu v cenové kategorii do 10 tisíc. Výborný detektor s univerzálním využitím na hledání všech typů kovových předmětů. Detektor je osazený sondou 30cm spider včetně krytu. Detektor pracuje na platformě technologie Golden Mask a je navržený týmem Lovce pokladů. Největší přednosti detektoru jsou dosah a diskriminace , které v této začátečnické třídě jinde nenajdete. Předčí i některé mnohem dražší detektory.
Pokud chcete s hledáním začít nebo si otestovat po laciném digitálu analog , tak je zero správnou volbou ať už se sondou 23 nebo 30cm..

Detektor kovu ZERO II.30 pracuje na  frekvenci 13 kHz a má výborné filtry na mineralizované půdny. Detektor je velice jednoduchý na obsluhu a má jednoznačnou odpověď.Tím je velice vhodný pro začínající hledače. Detektor je vybavený naprosto vším co hledač při hledání potřebuje. Nastavení audio diskriminace detektoru nabízí velké možnosti ať už jako audiodiskriminace nebo pevné jednotónové. Možnosti nastavení, jak se mají ozvat nechtěné cíle bez ztráty dosahu a  separační vlastnosti jsou u detektoru pod 15 000 kč zcela výjimečné  a v cenové třídě do 10 000 kč absolutně ojedinělé.

Velkou předností vidím také vybavení detektoru . V ceně dostanete nabíjecí blok , nabíječku , kryty proti dešti a kryt sondy a bezdrátová sluchátka

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Detektor kovů LP ZERO II. 30 WS

Detektor kovů LP ZERO II. 30 WS

Nová verze nejoblíbenějšího detektoru s bezdrátovými sluchátky na nové konstrukci  za úžasnou  cenu.