Detektor kovu minelab Go Find 66

New product

Nejvyšší model základní řady Minelabu s možností propojení na mobilní telefon!

Více informací

1 Položka

skladem na prodejně

6 490,00 Kč s DPH

Více informací

Nový detektor kovů Minelab Go Find 66 je určený pro začínající a mírně pokročilé hledače. Disponuje řadou pokročilých funkcí a skvělou citlivostí a dosahem. Na rozdíl od Go Fin 22 je 66tka již osazená větší 10" sondou. Detektor je velice lehký a skvěle vyvážený. Navíc ale také extrémně skladný umožňující okamžité složení a rozložení během několika vteřin. Hledací sonda je vodotěsná, detektor tak můžete používat jak ve vnitrozemí tak při brodění na plážích.

Detektor zapnete a můžete okamžitě začít hledat. Veškeré ovládání je intuitivní a velice jednoduché pomocí dotykových tlačítek.

Délka jde nastavit tak aby vyhovovala každému hledači. Posuv se dá nastavit doslova milimetr po milimetru. Napájení přístroje je vyřešeno 4x AA tužkovými bateriemi v rukojeti přístroje

Propojení s chytrým mobilním telefonem

Pomocí mobilní aplikace můžete svůj detektor Go Find 66 propojit s Vaším chytrým telefonem. Pro Detektor Go Find 66 je vyvinutá profesionální aplikace, která ještě umocní Váš skvělý pocit s hledáním s tímto detektorem.

Každý může najít svůj poklad

Ať už hledáte mince nebo šperky identifikace Go Findu Vám pomůže se přesně rozhodovat které cíle kopat. Pomocí audio odpovědi, kdy hluboké tóny označují feromagnetické kovy (železo) a vysoké tóny předměty z “barevných” kovů. Na LCD se pak vždy navíc rozbliká příslušná kategorie do které předmět pod cívkou spadá. Oproti Go-Find 22 a 44 má 66tka bohatší menu a také lepší identifikaci na LCD. Ve výběve je pak 5 pracovních programů.

Klíčové vlastnosti

  • Detektor kovů Go Find 66 zvládne úplně každý a to i pokud nemá vůbec žádnou zkušenosti s hledáním pomocí detektorů kovů
  • Je velice lehký a extrémně skladný
  • Má vodotěsnou cívku a zvládá i hledání na slaných plážích.

Recenze

Žádný názor zákazník pro tuto chvíli.

Napsat recenzi

Detektor kovu minelab Go Find 66

Detektor kovu minelab Go Find 66

Nejvyšší model základní řady Minelabu s možností propojení na mobilní telefon!